HIFU urządzenie – działanie i efekty

hifu urządzenie

HIFU to niechirurgiczny lifting mający na celu napinanie luźnej skóry twarzy i ciała lub redukcję tłuszczu. Ma unikalną zdolność do penetracji najbardziej zewnętrznej warstwy skóry, aby leczyć skórę i mięśnie w głębi, w przeciwieństwie do laserów, które leczą powierzchnię. Ultradźwięki stymulują produkcję kolagenu i elastyny w głębszych warstwach skóry, czego efektem jest lifting twarzy. Także redukcja tkanki tłuszczowej! Generuje energię cieplną do warstwy skóry właściwej.

Zabieg HIFU

Niechirurgiczne ujędrnianie skóry stało się jednym z najbardziej poszukiwanych zabiegów, a HIFU jest najnowszą niechirurgiczną techniką, która wyróżnia się w tej dziedzinie w ciągu jednej do dwóch sesji! Jest to zaawansowana technika kosmetyczna, która może znacząco podnieść i napiąć wiele obszarów twarzy, zmniejszyć oznaki starzenia się i poprawić napięcie skóry.

Silnie skoncentrowana energia akustyczna tworzy strefy koagulacji termicznej na 3 różnych wybranych głębokościach na danej twarzy, po czym reakcja gojenia się rany powoduje powstawanie nowego kolagenu, zapewniając długotrwałe napięcie skóry.

Ogólnie rzecz biorąc, zauważalna poprawa konturu twarzy pacjenta oraz drobnych linii i zmarszczek będzie widoczna w ciągu jednego do 3 miesięcy, natomiast dalsza poprawa w zakresie napinania skóry twarzy i zmarszczek będzie widoczna do 6 miesięcy.

Urządzenie HIFU

Najlepsze sprzęty HIFU, a mianowicie maszyny o wysokiej intensywności skoncentrowanych ultradźwięków są stosunkowo nowym profesjonalnym zabiegiem estetycznym do napinania skóry, który niektórzy uważają za nieinwazyjny i bezbolesny zamiennik liftingu twarzy.

HIFU (zobacz urządzenie) na ujędrnianie skóry jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów estetycznych. Procedura ta jest również wykorzystywana do ogólnego odmładzania twarzy, podnoszenia, napinania i konturowania ciała.

Ze względu na uaktualnienie technologii, leczenie HIFU jest obecnie szybsze, wygodniejsze, bezpieczniejsze, bardziej przystępne cenowo i bardziej skuteczne niż kiedykolwiek wcześniej. Co więcej nowe wkłady z technologią radarową są bardziej odpowiednie dla niektórych małych obszarów, takich jak obszary wokół oczu, ust i czoła. Cały zabieg jest komfortowy i nieinwazyjny.