Jakie oferuje urządzenia kosmetyczne hurtownia medyczna

hurtownia

Medycyna estetyczna to dział zajmujący się zapewnieniem wysokiej jakości życia ludzi zdrowych poprzez działania zapobiegawcze. Jego celem jest ogólna poprawa wyglądu zewnętrznego. Początki medycyny estetycznej sięgają dawnych lat, doszukiwać się ich można nawet w starożytności – w czasach kultu piękna w cywilizacjach starożytnych Egipcjan, Greków i Rzymian.

Jednak dopiero we Francji, w latach 70. XX wieku medycyna estetyczna stała się dyscypliną medyczną. Dzisiaj, w chwili dużego rozwoju, istnieje więcej sposobów na poprawianie wyglądu a wyposażenia klinik medycyny estetycznej są na bardzo wysokim poziomie. 

Najważniejsze zabiegi w medycynie estetycznej

Popularność medycyny estetycznej z roku na rok rośnie, dlatego wykonywana jest coraz większa ilość zabiegów. Do przykładowych i jednocześnie jednych z bardziej popularnych należą: wypełnianie zmarszczek botoksem (zabieg polegający na ostrzykiwaniu twarzy toksyną botulionową w celu usunięcia oznak starzenia), nici liftingujące (które między innymi korzystnie unoszą brwi), mezoterapia (wprowadzanie pod skórę specjalnie dobranych koktajli, które pozytywnie działają na skórę), kwas hialuronowy (substancja, która normalnie występuje w skórze i odpowiada za jej elastyczność i sprężystość, jest precyzyjnie wstrzykiwana w skórę wtedy gdy ze względu na wiek, skóra wiotczeje) itd.

Wyposażenie i urządzenia kosmetyczne – hurtownia

Podstawowym wyposażeniem gabinetów medycyny estetycznej są profesjonalne lasery, które używane są do ginekologii, dermatologii, urologii i stomatologii. To właśnie dzięki laserom możliwe jest bezpieczne wykonywanie większości zabiegów – nawet tych najbardziej skomplikowanych. Dzisiaj nie musimy się już bać o niebezpieczne powikłania.

Profesjonalne urządzenia wykorzystywane w medycynie estetycznej

Każdy dobry salon medycyny estetycznej powinien mieć w swoim wyposażeniu profesjonalny sprzęt, zapewniający bezpieczeństwo i dużą gamę możliwych zabiegów. Współcześnie w salonach medycyny estetycznej możemy zazwyczaj znaleźć nowoczesny sprzęt, prezentujący wysoką technologię.

Przykładowo, można zaliczyć do niej: radiofrekwencja (powoduje nową produkcję elastyny i kolagenu), RID (dzięki temu zabiegowi nasza sylwetka będzie w pełni modelowana), LAHF (redukcja tkanki tłuszczowej w sposób wyjątkowo bezpieczny, nie przynoszący późniejszych negatywnych efektów), CRT (poprawa gęstości skóry), HIFU (ultradźwięki, które poprawiają napięcie i zwiększają elastyczność skóry oraz redukują nadmiar tkanki tłuszczowej) itd. Zabiegi te są zazwyczaj całkowicie bezbolesne!

Sprawdź jakie urządzenia kosmetyczne oferuje hurtownia Medika