Metalowe meble Malow warte zakupu

Metalowe meble

Malow to dystrybutor mebli zlokalizowany w Suwałkach, który działa na rynku już od 1985 roku, a jego produkty pośród wielu innych obecnie dostępne są w ofercie sklepu Szafy Metalowe.

Niezwykle bogaty asortyment

Metalowe meble Malow dostępne są w setkach wariantów. To między innymi szafa sportowa, wózek szafka do ładowania, szafa warsztatowa, wieszak szatniowy, szafka na laptopy czy też szafa do suszenia odzieży i butów.

Każdy rodzaj wyposażenia znajdziemy w różnych rozmiarach i formach, dzięki czemu problemów nie będzie nastręczać dopasowanie ich do jakiegokolwiek wnętrza.

W zależności od potrzeb można wybrać szafy z przegródkami, otworami wentylacyjnymi, zamkami – lub nie.

Na dodatkową uwagę zasługuje fakt, że wiele z metalowych mebli Malow przeznaczonych może być do przechowywania produktów specjalistycznych, takich jak środki tak zwane łatwopalne, pasze i odżywki dla zwierząt lub wyroby medyczne i leki.

Najwyższa jakość

Metalowe meble Malow(https://szafymetalowe.pl/content/14-metalowe-meble-malow) charakteryzują się solidną konstrukcją i zdumiewającą starannością wykonania. Każdy z mebli wyróżnia się dodatkowo niezwykle schludnym i estetycznym wyglądem.

Dostępność części dodatkowych

Ogromną zaletą mebli Malow jest łatwa dostępność części, które mogą przydać się do usprawnienia ich działania. Bez problemu dokupić możemy podstawę do szaf na rysunki, rygle punktowe do zamków, daszki do szaf ubraniowych, a nawet przegrody ruchowe.

Do biura i do klubu fitness

Metalowe meble Malow znajdą zastosowanie dosłownie wszędzie.

Szafy sportowe, szafy ubraniowe, wieszaki szatniowe, to coś czego nie może zabraknąć przy kortach, w klubach fitness, na siłowniach i na basenach. Stoły warsztatowe, wiszące szafki i ścianki na narzędzia, szafy warsztatowe i gospodarcze znajdą swoje miejsce na magazynach i w warsztatach.

Szafy kartotekowe, regały, szafy aktowe, szafy pod komputery przemysłowe i metalowe biurka są niezastąpione w biurach i archiwach Szafki dla medycyny i szafy lekarskie są niezastąpione w szpitalach i przychodniach.