Prace na wysokości Wrocław dla Twojego domu

praca na wysokości

Dom jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu człowieka. To miejsce, które kojarzy się nam z ciepłem, bezpieczeństwem, rodziną – musimy zadbać, aby takie pozostało. Nie wszystko możemy jednak zrobić sami, część z rzeczy może być zwyczajnie poza naszym zasięgiem. Dach, czy elewacje to miejsca, którymi powinny zająć się firmy wykonujące prace na wysokościach – robienie tego bez odpowiednich kwalifikacji może być niebezpieczne. W czym możemy Ci pomóc?

Prace na wysokościach Wrocław – dachy

Dach oprócz swojej użytkowej funkcji pełni także rolę estetyczną. To przecież pierwsza rzecz, która widzimy z daleka, a bardzo często również największy element domu. Warunki atmosferyczne wpływają jednak na jego czystość. Nasze firma może w tym pomóc.

Jedną z naszych usług pracy na wysokości jest czyszczenie trudno dostępnych powierzchni.  Za pomocą myjek ciśnieniowych z łatwością usuniemy wszystkie zabrudzenia i przywrócimy Twojemu dachowi dawną świetność.

Dodatkowo możesz pomyśleć o zamontowaniu kolców na ptaki. Nie tylko zanieczyszczają Twój dach, ale także trzeba pamiętać, że ich odchody są niebezpieczne dla zdrowia Twoich bliskich. Możemy zamontować odpowiednie urządzenia, które odstraszą zwierzęta. Nie będziesz musiał się jednak martwić o ich bezpieczeństwo, używamy tylko produktów z certyfikatem Ministerstwa Ochrony Środowiska.

Ekologia w Twoim domu

Jeśli zamontowałeś już panele fotowoltaiczne to po pewnym czasie mogłeś zauważyć, że spadła ich wydajność. Może być to spowodowane zabrudzeniami, które się na nich pojawiły. Do urządzenia dociera mniejsza ilość promieni słonecznych, a przez to produkują mniej energii.

Często są zamontowane na dachach, a to wymaga wykonania pracy na dużej wysokości. Radzimy, abyś nie robił tego sam. Jest to przede wszystkim niebezpieczne zarówno dla Ciebie, jak i paneli. Nieumiejętne czyszczenie może je uszkodzić – dla przykładu mycie musi odbywać się o odpowiedniej porze dnia, aby nie doszło do szoku termicznego i zniszczenia części aparatury.

Nasza firma jest na rynku ponad 15 i wykonuje również wiele innych prac na wysokościach, małych jak i dużych. Masz wątpliwości – zadzwoń.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie: www.mycie24.pl/prace-na-wysokosciach-wroclaw.html