Wózek Mima Zigi – spacerówka lekka składana

spacerówka lekka składana

Zakup wózka to bardzo ważna decyzja przed którą stają młodzi rodzice. Na rynku dostępne są wózki typu gondola oraz spacerówki. To w tych drugich nasze pociechy spędzają najwięcej czasu. Poznaj Wózek Mima Zigi – spacerówka lekka składana, która będzie towarzyszem każdej podróży.

Na jaką spacerówkę warto się zdecydować?

Wybierają spacerówkę warto zwrócić uwagę na wózek Mima Zigi (zobacz). Jest to elegancki, bardzo praktyczny wózek, który swobodnie można zabrać ze sobą na pokład samolotu. Na jego stelażu można również zamontować fotelik samochodowy.

Wózek Mima Zigi to znakomitej jakości spacerówka lekka składana, która nie tylko ładnie wygląda, ale w projekcie której wykorzystano również najnowsze rozwiązania techniczne. Duża zaletą, którą cechuje się ten model to jego niebywała lekkość oraz łatwość prowadzenia. Poza tym jest wózkiem bardzo kompaktowym co czyni ją znakomitym rozwiązaniem zawsze, w tym w czasie podróży.

Dlaczego warto kupić wózek Mima Zigi?

Model Mima Zigi posiada wiele zalet. Jedną z najważniejszych jest jej bardzo łatwe składanie. Wystarczy pociągnąć jedną dźwignię a potem podnieść wózek do góry. Ot cała filozofia. Po złożeniu spacerówka jest tak niewielka, że spełnia wymagania większości linii lotniczych dotyczące bagażu podręcznego.

Kolejną zaletą są trwałe i lekkie koła, zapewniające znakomitą amortyzację. Dodatkowo koła przednie mają możliwość obrotu aż o 360° co sprawia, że jest niezwykle zwrotny i łatwy w manewrowaniu. Spacerówka Mima Zigi wyposażona jest w duży kosz, który swobodnie pomieści wszystkie rzeczy niezbędne przy codziennym spacerze.

Innowacyjność w służbie naszych dzieci

Wózek spacerowy wyposażony jest w innowacyjne tyle zawieszenie. Dzięki temu jazda nim jest bardzo płynna. Na pierwszy rzut oka wydaje się on być niezwykle prostym rozwiązaniem Tak naprawdę jednak jest efektem wielu godzin badań i prób materiałowych oraz konstrukcyjnych.

Również budka, w którą wyposażona jest ta spacerówka lekka składana jest bardzo innowacyjna. Można ją bowiem rozłożyć i złożyć zaledwie jednym ruchem ręki. Budka doskonale chroni dziecko przed szkodliwym promieniowaniem UV.